Radosław Adamczyk - Frontend developer, webmaster, specjalista SEO/SEM

Radosław
Adamczyk

Front-end developer, Webmaster, Specjalista SEO/SEM

Śrem, Poznań, Kraków

Życiorys

Urodziłem się w Szpitalu Powiatowym imienia Tadeusza Malińskiego w Śremie 9 października 2000 roku. Przygodę z edukacją rozpocząłem we wrześniu 2007 roku w Szkole Podstawowej imienia generała Józefa Wybickiego w Maniczekach, a następnym etap edukacji szkolnej od września 2013 było nieistniejące już Gimnazjum imienia świętego Jana Pawła II również w Manieczkach.

Po 3 latach z radością i ulgą opuściłem mury budynków szkolnych w słynnych Manieczkach. We wrześniu 2016 roku wstąpiłem do Katolickiego Publicznego Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego imienia świętego Jana Pawła II w Śremie na ulicy Staszica 1.

W tej placówce oświatowej uczyłem się na profilu matematyczno-fizyczno-informatyczno-historycznym, gdzie z wyżej wymienionych przedmiotów jedynie maturę z historii zdawałem na poziomie rozszerzonym. W KPALO miałem przyjemność być kształconym przez genialnych nauczycieli, którzy byli i są nadal podekscytowani tym co robią.

W liceum poznałem wiele osób skąd dziś – jak sądzę – mam wiele prawdziwych przyjaźni oraz znajomości. Po zakończeniu "przymusowej" edukacji w 2019 roku wstąpiłem w mury Wyższego Arcybiskupiego Seminarium Duchownego w Poznaniu w którym przetrwałem aż 23 dni…

Rok później, czyli w 2020 roku byłem na postulacie Wyższego Seminarium Zgromadzenia Księży świętego Michała Archanioła (CSMA) gdzie kształciłem się przez pół roku. Dziś od września 2021 roku kształcę się na kierunku technik administracji w szkole policealnej Cosinus. Mam nadzieję, że to nie koniec mojej przygody z edukacją.

Rozwój zawodowy jako programista

Od zawsze jak tylko pamiętam zawsze miałem styczność z komputerami. Na początku było to ogrywanie różnych gier komputerowych takich jak Wyspa 7 skarbów, Assiasins Creed, Minecraft, League of Legends, Civilization VI oraz Grand Theft Auto San Andreas oraz GTA V.

Świadomą przygodę z programowaniem zacząłem już w trzeciej klasie gimnazjum na lekcjach informatyki, kiedy to mieliśmy zajęcia z podstaw HTMLa. Następnym etapem było poznanie podstaw C++ na zajęciach z rozszerzonej informatki w KPALO, gdzie ten język nie przypadł mi do gustu.

Nieustanne rozwijanie wiedzy z zakresu stron internetowych poprzez wgłębianie się w technologie webowe czyli HTML, CSS, Scss, JavaScrpt wraz z jego frameworkami, TypeScirpt oraz inne języki. Ta determinacja oraz zdobywana wiedza pozwoliły mi uzyskać pierwszą pracę w branży jako specjalista do spraw SEO w Sunrise System. Dziś mam niezmierną radość współpracując z agencją 4Real na stanowisku specjalisty do spraw SEM.

Przeczytaj moje artykuły

Poznaj moje projekty